بهترین ویژگی های آی او اس 9.3 را تجربه کنید.

ویژگی های آی او اس 9.3

همان طور که می دانید آی او اس 9.3 اکنون در دسترسی کاربران اپل قرار گرفته است که به شما کمک می کند تا بهتر استراحت کنید و کارهای خود را به طور منظم سازماندهی نمایید. اگر دانلود نکردید حتما بر روی این لینک کلیک کنید. در اینجا می خواهیم شما را با بهترین ویژگی های این سیستم عامل جدید اپل آشنا کنیم.

ویژگی های  آی او اس 9.3

حالت شیفت شب: فراهم کردن خواب راحت به هنگام مطالعه در شب

شاید شنیده باشید که صفحه نمایش تلفن همراه باعث می شود که در طول شب از خواب با کیفیت بهره مند نگردید. این در حالی است که شما هرشب با این صفحه نمایش به خواب می روید. بنابراین شرکت اپل با ارائه این نسخه از سیستم عامل به شما کمک می کند تا با حالت شیفت شب خواب راحت تری را تجربه نمایید. این امر با تنظیم کردن تغییر رنگ صفحه نمایش آیفون برای شما امکان پذیر می گردد.

اپلیکیشن هایی مانند Flux و Twilight قبلا این قابلیت را برای کامپیوتر و گوشی های اندرویدی انجام می دادند. اگر شما هم قبل از انتشار آی او اس 9.3 می خواستید از این نوع برنامه ها برای تغییر رنگ صفحه نمایش آیفون خود استفاده کنید، بایستی آیفون خود را جلبریگ می کردند. اما اکنون حالت شیفت شب به طور پیش فرض در آی او اس 9.3  قرار دارد و شما می توانید این ویژگی را با تغییر دادن درجه رنگ (سرد تر و گرم تر) و زمان بندی کردن آن شخصی سازی نمایید.

اخبار مرتبط با دلخواه شما را بیان می کند

شرکت اپل نسخه ای از برنامه اخبار  News app را در سال گذشته ارائه نمود. اکنون این برنامه در آی او اس 9.3 بسیار شخصی سازی شده است. به طوری که اخبار مورد دلخواه شما را بیشتر در معرض نمایش قرار می دهد. شما مقالات بسیار را مشاهده می کنید که این برنامه برای شما پیشنهاد می کند. اما علاوه بر آن ها موضوعات داغ را نیز برای شما نمایش می دهد. همچنین این برنامه برخی از به روزرسانی ها را شامل می شود. بنابراین سرعت دانلود شدن اخبار سریع تر شده است و حتی شما می توانید از خود منبع ویدئو های را مشاهده کنید.

قفل کردن یادداشت های ضروری شما

برنامه یادداشت (notes) توسط سیستم عامل آی او اس 9.3 محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. زیرا اکنون شما می توانید یادداشت های خود را رمزگذاری کنید تا اطلاعات مهم شما از چشم های نا امن مورد حفاظت قرار گیرد. در نهایت شما می توانید یادداشت های خود را بر اساس تاریخ و عنوان آن ها دسته بندی نمایید. این تغییرات شاید امکانات آن چنان خاصی نباشند ولی این برنامه بسیار ساده یادداشت را به یک برنامه مفید و کاربردی تبدیل می کنند.

یکی از ویژگی های آی او اس 9.3

ابزار های هوشمند برای معلمان

آی پد اپل می تواند یک ابزار آموزشی باور نکردنی باشد و اکنون با افزوده شدن یک سری ویژگی ها به آن ها باعث شده تا عملکرد بهتری را در کلاس های درسی داشته باشند. برنامه Classroom(کلاس درس) به معلم ها کمک می کند تا طرح و برنامه درسی  را به جهت پیشرفت دانش آموزان، انتقال دهند. دانش آموزان قادر هستند یک آی پد را تنها به کمک استفاده از حساب های مختلف به اشتراک بگذارند تا با استفاده از این نمونه حساب ها مواردی را که می خواهند به اشتراک بگذارند شخصی سازی نمایند. شرکت اپل همچنین اپل آی دی هایی که برای مقاصد آموزشی طراحی شده اند و توسط مدیران مدرسه مدیریت می گردد، معرفی می کند.

ویژگی های افزوده شده دیگر

آی او اس 9.3 ویژگی های بسیار زیاد جدید و کوچک را و به همراه بهبودها اضافه نموده است. به طوری که در آیفون 6اس و 6اس پلاس، اضافه شدن برنامه ها از جمله Weather، Settings، Health ،App Store، iTunes Storeو Compass که از میانبر لمس سه بعدی پشتیبانی می کنند. شما می توانید عکس های خود را در گالری تصاویر دوبلیکت(تکرار) کنید. در صورتی که می خواهید عکس خود را ویرایش کنید، نسخه اصلی عکس شما در گالری تصاویر بماند. دستیار صوتی Siri اکنون از زبان یهودی پشتیبانی می کند.

پست های مرتبط:

منابع ناشناس بلک‌بری پریو

منابع ناشناس بلک‌بری پریو برای نصب برنامه های اندروید

امنیت کاربران مهمترین دغدغه گوگل با نظر به اینکه تمام...

معرفی برنامه های یادگیری زبان

معرفی 5 برنامه یادگیری زبان برای آیفون

یادگیری زبان دیگر به معنای داشتن روح دیگر است» از...

انتقال اطلاعات از اندروید به iOS

آسان ترین روش برای انتقال اطلاعات از اندروید به iOS

انتقال اطلاعات از گوشی اندوریدی شما به آی او اس...

yalada-1