ویدیو آنباکس Huawei Y6 Pro

پست های مرتبط:

htc-m9-plus-prime-camera-edition

ویدیو آنباکس HTC M9 Plus Prime Camera Edition

ویدیو آنباکس HTC M9 Plus Prime Camera Edition

Galaxy S7 edge Injustice Edition

آنباکسینگ نسخه جدید Galaxy S7 edge Injustice Edition

آنباکسینگ نسخه جدید Galaxy S7 edge Injustice Edition  

Huawei-GR3

ویدیو آنباکس Huawei GR3

ویدیو  آنباکس Huawei GR3   محصولات این ویدیو مشاهده سریع...

Comments (4)

سلام. یه سوال داشتم لطفا بدون تعصب پاسخ بدین. من چند روزه میخوام گوشی بگیرم، گوشی هواوی y6 pro رو با j5 سامسونگ، k10 الجی، زنفون 2 لیزر ایسوس، وایلی فاکس سوئیفت و هواوی p8 لایت؛ مقایسه کردم میبینم هواوی y6 pro و p8 لایت با توجه به قیمتشون نه تنها از لحاظ مشخصات فنی کم نمیارن بلکه در بعضی موارد خیلی بهتر هم هستند. یکی از موارد مدنظر من برای خرید گوشی اینه که دوسیمکارت و کارت حافظه اضافی به صورت مجزا باهم کار کنند چون میخوام از هردو سیمکارت همزمان به اضافه کارت حافظه اضافی، استفاده کنم. متاسفانه p8 لایت این ضعفو داره به همین خاطر تنها گزینه باقیمونده برای من y6 pro است. ضمنا اضافه کنم که برای من بازی مهم نیست و بیشتر از همه اینترنت فورجی، سرعت وبگردی، دوربین و هنگ نکردن خیلی مهمه. حالا یه سوال بدجوری ذهنمو مشغول کرده و اون اینه که گوشی هواوی y6 pro با توجه به مشخصات و قیمت خیلی مناسبش، چرا استقبال زیادی ازش نشده و نظرات زیادی از افرادی که این گوشیو خریدن و استفاده کردند، وجود نداره؟ آیا این گوشی ایراد داره؟ در بعضی از سایتها دیدم که بعضی از دوستان از تاچ و دوربین این گوشی گله کردند. آیا واقعا مشکل داره؟ لطفا و خواهشا راهنماییم کنید. با تشکر

پاسخ دادن

  درود خدمت شما
  باید خدمت شما عرضم کنم گزینه هایی که مقایسه کرده بودید، همگی انتخاب های هوشمندانه ای بودند که با توجه به مقایسه ی صحیح شما به جواب نهایی خوبی رسیدید. اما در مورد سوال شما عموما کاربران زمانی که از یک محصول ناراضی هستند، در بخش نظرات حتما از ایرادات این محصول گفتگو خواهند کرد و صد البته سایر کاربران را مطلع خواهند ساخت، خوشبختانه در مورد کاربران سایت سایمان دیجیتال، چنین ایراداتی مشاهده نشده است، هیچ کدوم از خریداران این محصول تا بحال هیچ گونه گلایه ای نسبت به دوربین و یا تاچ این محصول نداشته اند هرچند باید به این موضوع اشاره کنیم که دوربین این گوشی، دارای قدرت بالایی نبوده و شاید ازین دلیل برخی کاربران ، ناراضی شوند اما در حالت کلی هیچ گونه ایرادی از بابت تاچ مشاهده نشده است و این پاسخ بدور از هر گونه تعصب است.

  پاسخ دادن

سلامی مجدد و باتشکر از پاسخگویی شما, میفرمایید آیا دوربین این گوشی از دوربین گوشی هایی که مقایسه کردم ضعیفتر عمل می کند؟ چرا, ضمنا بحث بنده این است که بیشتر کاربران سایتها نظر خوب یا بدی در مورد این گوشی نداده اند, آیا به نظر شما این به این معنی نیست که استقبال چندانی از این گوشی نشده و کمتر کسی است که از این گوشی شناخت داره؟

پاسخ دادن

  درود خدمت شما
  دوست عزیز، تا حدودی بسیار اندک دوربین این گوشی سبت به سایر رقبا، در مقایسه ی شما ضعیف تر بوده و این گوشی یکی از پرفروشترین محصولات بوده و همواره می توان این گوشی را یک میان رده ی خوب دانست همچنین باید گفت این محصول شرکت هواوی یکی از محصولات خوش فروش و البته صاحب نام در میان رده هاست.
  با تشکر از شما

  پاسخ دادن

yalada-1