نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016  (مجمع اجلاس جهانی موبایل) در روز یکشنبه  22 فوریه 2016 برگزار خواهد شد. همچنین این نمایشگاه در شهر پرآوازه‌ی بارسلونای اسپانیا شروع به کار خواهد کرد. 

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016
نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

اما متأسفانه این شرکت ژاپنی تاکنون اطلاعات زیادی در مورد فناوری های جدیدی که در روز یکشنبه  22 فوریه 2016 در نشست خبری مجمع اجلاس جهانی موبایل، برای دوست داران و طرفداران تکنولوژی موبایل ارائه نکرده است.

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016 چگونه خواهد بود؟؟؟؟

شرکت کردن در نشست خبری مجمع اجلاس جهانی موبایل در مقایسه با نمایشگاه فناوری و تکنولوژی  CES 2016که در لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد بسیار راحت‌تر خواهد بود. اما واقعیت اینجاست که به نظر ما این نشست خبری شرکت سونی در مجمع اجلاس جهانی موبایل امسال اطلاعات جذاب یا منحصر به فردی دربر نخواهد داشت. زیرا که شرکت سونی پرچم‌داران خود  را ( سونی اکسپریا زد 5 ) در نمایشگاه بین‌المللی  ارتباطات رادیوی برلین ( سپتامبر 2015 ) معرفی کرد. این بدان معنی است که شرکت دوباره در یک نمایشگاه فناوری جدید برای سونی بدون نوآوری جالب نخواهد بود. در نهایت شاید این فرصتی برای به نمایش گذاشتن گوشی های میان رده و گجت های پوشیدنی این شرکت فراهم آورد. منتظر خبرهای جدید و آخرین رونمای‌ها باشید. هر اتفاقی که در این نمایشگاه باشد ما بروی وب‌سایتمان منتشر خواهیم کرد.

منبع: GSMArena

پست های مرتبط:

بهترین های MWC

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC – بخش اول

کدام تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC  قرار می گیرند؟...

معرفی عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4

پلی استیشن 4 از نگاه عینک واقعیت مجازی

با عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 دنیای جدیدی را از تجربه...

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC – بخش دوم

در بخش اول این موضوع به 5 تلفن هوشمند در...

yalada-1