نرم افزار آواست آنتی ویروسی برای اندروید

نرم افزار آواست برای اندروید

نرم افزار های ضد ویروس یکی از بهترین نرم افزارها برای محافظت تلفن همراه از ویروس ها و فایل های مخرب می باشد. ما در اینجا شما را با نرم افزار آواست (Avast) که از برنامه های امنیتی و ضد ویروسی برای تلفن همراه می باشد آشنا می کنیم. این نرم افزار با اسکن کردن از سیستم عامل اندروید در مقابل فایل های آلوده ، بدافزارها، نرم افزارهای جاسوسی و ویرویس های مخرب مانند تروجان ها  محافظت می کند.  با معرفی این نرم افزار به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این گونه نرم  افزار ها در تلفن همراه خود داشته باشید. زیرا زمانی که شما در وب سایت ها و یا برای سایر کارها در اینترنت هستید، ممکن است برخی از ویروس ها و یا بدافزارها بدون این که شما اطلاع داشته باشید وارد تلفن همراه شما گردند و اطلاعات شخصی شما را به سرقت  ببرند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر گوشی شما اندرویدی می باشد حتما این نرم افزار را دانلود کنید.

این نسخه جدید نرم افزار آواست شامل ویژگی های نسخه قبلی این نرم افزار می باشد که قبلا پولی بود. ولی لازم است بدانید که این نسخه  جدید به طور کاملا رایگان عرضه می گردد.

ویژگی های نرم افزار آواست

  • در نهایت امنیت گوشی و یا تبلت خود را با برنامه فوق العاده ایمن رایگان ایمن تر نمایید که این مصونیت شامل قابلیت ضد ویروسی و هک وای فای می گردد.
  • ابزارهای ایمنی مانند اسکنر ویروس و بدافزار، رفع کننده تروجان برای فایل های آلوده، اجازه دسترسی به برنامه ها، قفل کننده برنامه ها و بلاک کننده افراد و تمامی کنترل حفاظت از حریم شخصی را به شما ارئه می کند.
  • محافظت در مقابل فایل های آلوده، وب سایت ها، برنامه ها، تروجان ها،آسیب پذیری سیستم ها و اتصالات وای فای که سیستم عامل شما را تهدید می کند.

جالب است بدانید که این نرم افزار آواست در لیست 10 اپلیکیشن برتر قرار داشته است و از ویژگی های بسیار متنوعی برخوردار می باشد.

لینک دانلود

پست های مرتبط:

سیستم عامل بلک بری

سیستم عامل بلک بری با ورود اندروید نابود خواهد شد؟

آیا سیستم عامل بلک بری  از بین می رود ؟...

نرم افزار Night Light

با نرم افزار Night Light فرصت مطالعه در شب را از دست ندهید

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که علاقه زیاد به...

اپلیکیشن AppLock برنامه های شما را با اثر انگشت قفل می کند

برنامه های خود را با اثر انگشت قفل کنید.

امروزه حسگر اثر انگشت در دستگاه  های هوشمند به عنوان...

yalada-1