معرفی نرم افزار های رایگان آیفون به مدت محدود

معرفی نرم افزار های رایگان

همه ما از این که نرم افزار رایگان را دانلود کنیم خوشحال می شویم اما در بعضی اوقات بهترین نرم افزارها یک مقدار گرانتر می باشند. اکنون و از همین حالا به بعد توسعه دهندگان نرم افزارها، برنامه های پولی را برای مدت محدود در دسته بندی حراج قرار می دهند. اما شما بایستی این فرصت پیش آمده را هر چه زودتر بدست آورید. در اینجا شما را با آخرین و جدید ترین برنامه های حراج شده برای پلت فرم iOS معرفی می کنیم.

این برنامه ها در حالت عادی پولی می باشند و این حراج تنها برای مدت محدود تخصیص داده شده است. بنابراین اگر مشاهده کردید که این برنامه ها در اپ استور پولی شده اند تعجب نکنید زیرا یقینا فرصت آن ها به اتمام رسیده است.

نرم افزار  Feel.sx

بیان احساسات به صورت دیجیتالی و مخفیانه از ویژگی های برنامه Feel.sx می باشد، این برنامه به شما اجازه می دهد که که احساسات خود را به صورت ناشناس بیان نمایید.

برنامه رایگان Feel.sx

لینک دانلود برای iOS

نرم افزار  Milk Hunt

با برنامه Milk Hunt استعداد ریاضی کودکان خود را پرورش دهید. این برنامه از ویژگی حل کردن مشکلات ریاضی به روش های مختلف برخوردار است.

برنامه رایگان

لینک دانلود iOS

نرم افزار  Flappy Family Birds

این برنامه یک گیم کلاسیک می باشد. برای بازی این برنامه بایستی از برخورد کردن به دودکش ها جلوگیری نمایید و در برابر دشمنان خود دفاع کنید و دوباره امتیاز بالاتری را بدست آورید.

برنامه رایگان

لینک دانلود iOS

نرم افزار  Bouncy Drop

برای بدست آوردن امتیاز کافی، شما بایستی توپ های فنری را در داخل سکو درحال چرخش بیاندازید و به هدف مورد نظر برسید. این بازی یک تجربه لذت بخش و هیجانی را برای شما به ارمغان می آورد.

برنامه رایگان

لینک دانلود برای iOS

نرم افزار  +Calculator

بدنبال برنامه ای هستید که عکس های شخصی شما را مخفی کند؟ برنامه +Calculator این کار را برای شما انجام می دهد. ظاهر این برنامه شبیه به برنامه ماشین حساب می باشد اما در اصل یک برنامه ذخیره عکس های شخصی است.

برنامه رایگان

لینک دانلود iOS

نرم افزار  Mansion Homes

خانه های رویایی لوکس افراد معروف و سرشناس دنیا را در این برنامه به همراه عکس و ویدئو ببینید و شما حتی می توانید آن ها را به اشتراک بگذارید.

برنامه رایگان

لینک دانلود iOS

نرم افزار  iConv

تبدیل کردن ویدئو ها به آدیو (Audio) از طریق برنامه iConv امکان پذیر است. این برنامه ساده به شما اجازه می دهد که فایل آدیو خود را در فرمت های مختلف در گوشی خود داشته باشید.

برنامه رایگان

لینک دانلود iOS

نرم افزار  Face Swapper

این برنامه مهیج به شما اجازه می دهد که عکس خود را به شکل های متفاوت تغییر دهید.

نرم افزار رایگان

لینک دانلود iOS

 

پست های مرتبط:

Shazam

Shazam

چرا Shazam  ؟ آهنگی می ­شنوید و از آن لذت...

ایموجی

ایموجی هوشمند قادر به شناسایی کلمات می باشد؟

ایموجی همان شکلک هایی می باشند که امروزه نقش انتقال...

بیت واکینگ

بیت واکینگ چگونه با قدم زدن پولدارمان می‌کند

بیت واکینگ چیست؟!؟ به‌تازگی واحدهای پولی جدیدی در حال شکل‌گیری...

yalada-1