معرفی ساعت هوشمند کاسیو

عکس شماره 1- ساعت هوشمند کاسیو

اسم کاسیو به گوش همه ما آشنا است. این برند قدیمی و بسیار محبوب که از سال 1946 دستان ما را با ساعت های بسیار مناسب خود تنها نگذاشته است، این بار می خواهد در دنیای هوشمند پا به عرصه بگذارد و کاربران را از ساعت های هوشمند خود بی بهره نگذارد.

قیمت ساعت هوشمند کاسیو چند می باشد؟

ساعت هوشمند اسپرت اندرویدی کاسیو اکنون در فروشگاه گوگل در دسترس عموم قرار دارد. این ساعت که از ظرافت های طراحی بویی نبرده است، در حال آماده شدن برای رو در رو قرا گرفتن در برابر ویژگی و برنامه های پیش فرض توسعه دهنده هایی مانند ViewRanger و Runkeeper برای فعالیت های ورزشی می باشد. قیمت این محصول 499.99 دلار می باشد.

مشخصات ساعت هوشمند

این ساعت هوشمند اسپرتی کاسیو برای انجام فعالیت ها ی مختلف ساخته شده است. این محصول بسیار جذاب تا عمق 50 متر از قابلیت ضدا آب بودن بهره مند می باشد و همچنین در برابر قطره های آب، شوک ها ، ویبره ها … نیز مقاوم است. جالب است بدانید که این ساعت هوشمند کاسیو از دو حالت صفحه نمایش برخوردار است. به طوری که اولین حالت کاملا به صورت ویژگی های یک پوشیدنی تمام رنگ اندرویدی نمایش داده می شود و دومین حالت به صورت یک ساعت معمولی تک رنگ که تنها زمان و تاریخ را نمایش می دهد تا در مصرف باتری ساعت صرفه جویی گردد.

اگر شما یکی از طرفداران برند کاسیو هستید، می توانید این ساعت هوشمند کاسیو را که در دو نوع رنگ بندی عرضه می شود، از فروشگاه گوگل تهیه نمایید. رنگ نارنجی استاندارد یکی از رنگ های این ساعت هوشمند می باشد و دیگری رنگ زیتونی منحصر به فروشگاه گوگل است.

از عکس های این محصول دیدن فرمایید.

پست های مرتبط:

ترک اعتیاد به تلفن همراه

اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش دوم

همان طور که در بخش اول به برنامه هایی برای...

نرم افزار Night Light

با نرم افزار Night Light فرصت مطالعه در شب را از دست ندهید

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که علاقه زیاد به...

سرویس دستیار صوتی گوگل

سرویس دستیار صوتی گوگل به زودی از قابلیت آفلاین بهره می برد

از شایعات تا واقعیت سرویس دستیار صوتی گوگل بنابر گزارشات، گوگل...

yalada-1