محصول جدید سامسونگ یک گوشی تاشو می باشد؟

محصول جدید سامسونگ

از شایعات تا واقعیت

این طور که شایعه شده است سامسونگ قصد دارد که برای کاربران خود یک محصول جدید متحولانه را در سال 2017 عرضه نماید. این شرکت قصد دارد یک دستگاه تلفن همراه هوشمند 5 اینچی  که با قابلیت تا شدن و تبدیل به یک تبلت 7 اینچی می باشد را معرفی نماید.

نام این محصول جدید سامسونگ چیست؟

بنابرگزارشات سایت رسمی ET News، یک نمونه از صفحه نمایش تاشو در مرحله اتمام است و این شرکت در اواسط امسال قصد دارد که فروش این دستگاه هوشمند را به تولید انبوه برساند. در حال حاظر نام این دستگاه تحت عنوان اسمارلت (smartlet) خطاب می گردد.

این دستگاه هوشمند قادر است با استفاده از تکنولوژی OLED صفحه نمایش از وسط صفحه نمایش خود تا شود و کاربران می توانند آن را به عنوان کیف پول در جیب خود قرار دهند. اگرچه تولید انبوه این محصول نمی تواند به سرعت انجام گیرید زیرا شرکت سامسونگ الکترونیک هنوز کارهای اصلی دیگری را دارد تا این که به اتمام برساند. بنابر گفته یکی از نمایندگان شرکت سامسونگ الکترونیک، این شرکت در بازه زمانی مشخص نتایج معناداری را در صنعت تولید تلفن های خم بدست آورده است.

براساس گزارش قبلی به این نکته اشاره شده که گوشی تاشو سامسونگ این طور که انتظار می رود در اوایل ماه ژانویه امسال عرضه خواهد شد. همچنین براساس یک منبع غیر رسمی چینی در ارتباط با این موضوع این گونه بیان شده است که این پروژه تحت عنوان ‘Project Valley’ لقب گرفته است و در حال آزمایشات اولیه می باشد.

مشخصات محصول جدید سامسونگ چیست؟

این دستگاه تاشو در دو نوع مدل پیکربندی مورد آزمایش قرا گرفته است که یکی از مدل ها با پردازنده اسنپدراگون 620 و دیگری اسنپ دراگون 820 می باشد. و از دیگر ویژگی های این محصول جدید می توان به پشتیبانی از کارت حافظه جانبی، رم 32 گیگابایت و باتری غیرقابل تعویض اشاره کرد.

پست های مرتبط:

شایعه انتشار تبلت ویندوزی سامسونگ

تبلت ویندوزی سامسونگ با شباهت زیاد به سرفیس مایکروسافت منتشر شد

تبلت ویندوزی – جالب است بدانید که بسیار از برندهای...

مسافرت با گوگل

مسافرت عید خود را با گوگل بگذرانید

مسافرت با گوگل… گوگل در حال تلاش است تا بدون...

گلکسی Tab Pro S

گلکسی Tab Pro S ، اولین تبلت ویندوزی سامسونگ معرفی شد

گلکسی Tab Pro S همان تبلت ویندوزی است که شایعات...

yalada-1