شایعات گلکسی تب های سامسونگ بعد از اس 7

گلکسی تب هاس سامسونگ

سامسونگ در سال 2016 چه تبلت هایی را معرفی می کند؟

همان طور که می دانید سامسونگ گلکسی اس 7 و اس 7 اج تقریبا هفته  قبل به طور رسمی در کنگره جهانی موبایل رونمایی شدند. بنابراین اکنون نوبت به شایعات مرتبط با سایر محصولات سامسونگ می رسد که قرار است از آن ها پرده برداری نماید. در واقع این محصولات سامسونگ تبلت های آن می باشند.

مشخصات گلکسی تب A و گلکسی تب E

تبلت های سامسونگ که قرار است به زودی رونمایی شوند، به طوری که اطلاعات این تبلت ها توسط یکی از وبلاگ نوس آمریکایی به نام ایوان بلس لو رفته است. جالب است بدانید که این وبلاگ نویس در صفحه شخصی توییتر خود عکس های لو رفته مرتبط با تبلت های  جدید سامسونگ را منتشر نموده است. به طوری که دو دستگاه در سمت چپ سامسونگ گلکسی تب A مدل 2016 و دو دستگاه در سمت راست مربوط به گلکسی تب E مدل 2016 می باشد که در دو ترکیب رنگی سفید و سیاه نمایش داده شده اند.

CcWbRPtWwAAqVqd

از شایعات تا واقعیت

اگر بخواهیم به مشخصات آن ها اشاره کرده باشیم، لازم است بدانید که اطلاعات خیلی زیادی از آن ها در دسترس نمی باشد. تنها اطلاعات در دسترس مرتبط با آن ها، نام محصولات و صفحه نمایش 7 اینچی و این که هر دو تبلت دارای دوربین می باشند. کلید هوم صفحه اصلی و کلید برگشت و کلید برنامه های اخیر طبق روال عادی سایر محصولات سامسونگ در آن ها وجود دارد. این طور که به نظر می رسد سامسونگ گلکسی تب A از دوربین سلفی برخوردار خواهد بود اما شاید این دوربین سلفی را در گلکسی تب E مشاهده نکنیم.

شرکت سامسونگ یکی از تنها تولیدکنندگانی است که به طور منظم تبلت های اندرویدی را وارد باز می نماید و اخیرا یکی از محصولات خود را به نام گلکسی تب ویو را معرفی کرده است. این دو تبلت لو رفته سامسونگ به نظر می رسد که در مقابل تبلت جدید سامسونگ گلکسی تب ویو قرار می گیرند. زیرا این دو تبلت دارای صفحه نمایش کوچکتر و نتیجتا بدنه کوچک تر هستند که برای مطالعه مناسب خواهند بود. اگر گلکسی تب E هفت اینچی شبیه به نسخه 9.6 اینچی مدل 2015 باشد، مطمئنا امسال هم تولید این محصول مقرون به صرفه خواهد بود.

منبع: phonedog

پست های مرتبط:

5

تبلت گلکسی ویو سامسونگ برای رقابت با سایر برندها روانه بازار خواهد شد

بالاخره سامسونگ هم در کنار رقبای خود پس از چندین...

بهترین تبلت های اندرویدی

بهترین تبلت های اندرویدی (بروزرسانی فوریه 2016)- بخش دوم

بهترین تبلت های اندرویدی در نوشته ی قبلی، در سایمان...

yalada-1