شایعات آی پد پرو جدید

شایعات آی پد پرو جدید

از شایعات تا واقعیت نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو

شایعات و گمانه زنی ها در مور آی پد ایر 3 اپل هنوز به اتمام نرسیده، اخبار جدیدی در مورد نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو به گوش می رسد. بنابراین این طور که به نظر می رسد اپل مک بوک خود را در دو نسخه 13 و 15 اینچ ارائه می کند و در حال حاضر باتوجه به شایعات قصد دارد آی پد پرو خود را در دونسخه 9.7 و 12.9 اینچ عرضه نماید.

بنابر گفته های منبع خبری 9To5Mac، این محصول 9.7 اینچی آی پد پرو در تاریخ 15 مارس (25 فروردین) رونمایی خواهد شد و از همین ماه وارد بازار می گردد. این طور گزارش شده است این محصول جدید اپل همانند نسخه 12.9 اینچی خود از مشخصان و ویژگی های ان بهره مند است. بنابر بیانات منابع خبری شاید پردازنده و رام آی پد پرو 9.7 اینچی بهبود پیدا کند و همچنین صفحه نمایش توسعه یافته و پشتیبانی از قلم جزو مواردی است که در گزارشات به آن ها اشاره کرده اند.

امکانات اضافه شده به این محصول چیست؟

بسیاری بر این باورند که نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو با یک کانکتور هوشمند وارد بازار خواهد شد. منابع خبری این طور بیان کرده اند که شرکت اپل همچنین بر روی نسخه کوچک تر کیبورد هوشمند در حال کار کردن است که تا تا ماه آینده آماده خواهد شد.

مشخصات نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو

بلندگو استریو چهار گانه نسخه 9.7 اینچی همانند نسخه اولیه خود جزوی از ساختار آن خواهد بود و اما در مورد حافظه و رنگ بندی نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو این طور که به نظر می رسد متفاوت تر از نسخه 12.9 اینچی خواهد بود. اگرچه لازم است بدانید که قیمت نسخه 9.7 اینچی آی پد پرو این طور که به نظر می رسد نزدیک به قیمت برخی مدل های آی پد ایر می باشد.

برخی شایعات این گونه بیان کرده اند که اپل در حال آزمایش یک نسخه از آیپد ایر 3 با نمایشگر 9.7 اینچی می باشد که از قلم اپل نیز پشتیبانی می کند. این موضوع از آنجایی جدید خواهد بود که تا به حال در خط تولید اپل، تنها آی پد پرو از قلم اپل پشتیبانی می کرده است. جالب است بدانید که بنابر گفته های منابع خبری، آیپد پرو نسخه 9.7 اینچی با بلندگو های بروزشده رونمایی خواهد شد.

منبع: tech.firstpost

 

 

 

 

پست های مرتبط:

ipad

کاهش فروش آی پد

در این خبر مروری بر آمارفروش آی پد داریم. این...

yalada-1