سلفی های فوق العاده باحال با MSQRD

MSQRD

سلفی های شیرین تر با MSQRD

احتمالا شما نیز جزو افرادی هستید که تابحال واژه سلفی(خویش انداز) را شنیدید، سلفی گرفتید و یا سلفی انداختید و از محبوبیت روزافزون سلفی نیز با خبر هستید، در این میان، یک شرکت بلاروسی ایده ی جالبی را به کار گرفته و سلفی های شما را بسیار بیش از پیش مهیج، خنده دار و دوس داشتنی می کند این شرکت با ساخت یک برنامه فوق العاده محبوب با نام MSQRD توانست تجربه ای جدید را برای همه ی افرادی که سلفی می گیرند، به ارمغان بیاورد.

MSQRD چیست ؟

این شرکت بلاروسی به نام Masquerade (به معنای قیافه مبدل) یک برنامه ی تغییر چهره (MSQRD) ساخته است که قادر است با بکار بردن تکنولوژی های روز تصویر برداری دنیا، چهره ی شما را شناسایی کرده و افکت های تصویری زنده ی بسیاری و همچنین ماسک های جالب افراد نامدار (پوششی برای صورت که موجب می شود شما همانند شخص ایکس شوید) را برای سلفی های شما تنظیم کند. جالب بودن این برنامه شرکت Masquerade به حدی می باشد که شبکه ی اجتماعی نامی فیس بوک، برای ترغیب و تشویق کاربران خود، این شرکت را در ماه مارچ 2016 خرید.

screen322x572 (1)

MSQRD چگونه کار می کند؟

پس از نصب و اجرا این برنامه ی رایگان بر روی تلفن همراه خود، تصویر شما توسط دوربین سلفی (دوربین جلویی) گوشی شما به برنامه منتقل می شود و شما می توانید از میان افکت های تصویری فراوان، هر کدام را که مایل هستید، انتخاب کنید و خود را در حالتی جالبتر مشاهده کنید. باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که از این تصویر جدید خود می توانید عکس بگیرید و یا حتی در صورت تمایل فیلم نیز بردارید.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که شرکت Masquerade نرم افزار خود را به توسعه دهنگان ارائه می کند تا سایر افراد نیز بتوانند افکت های مطلوب و مورد نظر خود را به راحتی ایجاد کنند.

دانلود از پلی استور -اندروید

دانلود از اپ استور- iOS

پست های مرتبط:

اپلیکیشن مایکروسافت برای آی او اس

اپلیکیشن مایکروسافت سلفی برای iOS عرضه شد

اگر اغراق نکرده باشیم زمان بسیار طولانی از عرضه اپلیکشن...

yalada-1