چگونه سرعت گوشی اندرویدی را افزایش بدهیم؟

بالا بردن سرعت گوشی اندرویدی

اگر احساس می کنید که گوشی اندرویدی کمی کند کار می کند، راهکارهایی وجود دارد که سرعت آن را بالا ببرید. اولین راهکار این است که شما برخی از برنامه های بیهوده در گوشی اندوریدی خود را حذف نمایید. دومین راهکار، بهتر است یک برنامه منظم ریبوت (روشن و خاموش کردن تلفن همراه) را به صورت یک روز درمیان و یا هر چند روز یکبار برای گوشی اندرویدی خود داشته باشید. و سومین مورد را در قسمت پایین به شما آموزش می دهیم.

یکی از بهترین ویژگی های داشتن یک گوشی اندرویدی این است که شما تا جایی که دوست دارید می توانید گوشی خود را شخصی سازی کنید. این بدین معنی است که شما می توانید برخی از ویژگی های موجود در گوشی اندرویدی خود را تغییر بدهید. برای مثال با فعال کردن گزینه developer mode، یک انتخاب جدید از تنظیمات برای دستگاه شما در دسترس قرار می گیرد.

یکی از این ویژگی ها طول انمیشن ها می باشد که در همه جا سیستم به صورت پیش فرض قابل استفاده است. چه با کاهش دادن این ویژگی و یا با غیرفعال کردن آن، شما یک شکوفایی در کارکرد سریع تلفن همراه خود مشاهد می کنید. که این امر به شکل زیر می باشد:

بالا بردن سرعت گوشی اندرویدی

مراحل بالا بردن کارکرد سریع گوشی اندرویدی

گام اول: فعال کردن گزینه های developer options در گوشی اندرویدی.

برای این امر ابتدا وارد قسمت Settings شده و سپس آن ها را فعال می کنیم. اگر در قسمت گفته شده آن ها را مشاهده نکردید، می توانید با مراجعه به قسمت About device و بر روی گزینه Build number ضربه یزنید. در ادامه یک پیام حاوی این که به شما اطلاع می دهد گزینه های developer options فعال شده اند.

گام دوم: بالا بردن سرعت گوشی اندرویدی

گام دوم: غیر فعال کردن انمیشن و یا کم کردن آن.

یا اسکرول کردن به سمت پایین، شاهد سه گزینه خواهید بود که به ترتیب شامل پنجره های animation scale  ، Transition animation scale و Animator duration scale می باشد. شما با وارد شدن به هریک از این پنجره ها آن را غیرفعال و یا خاموش نمایید.

گام سوم: بالا بردن سرعت گوشی اندرویدی

گام سوم: ریستارت کردن دستگاه.

و در نهایت با باز کردن چند برنامه از تغییر سرعت گوشی خود مطلع شوید که چقدر فرق کرده است. این تنظیمات حتی در جدیدترین گوشی های اندرویدی قابل اجرا است و سرعت آن ها را بهبود می بخشد.

منبع: Cnet

 

پست های مرتبط:

7 ترفند مرورگر chrome

7 ترفند مرورگر chrome را حتما یاد بگیرید- بخش دوم

اگر به خاطر داشته باشید در بخش اول این موضوع...

هدفون اپل

بهتر است هدفون اپل را فقط پخش کننده موسیقی ندانیم

هدفون اپل را امتحان کرده اید؟ اگر تا به حال از...

اپلیکیشن Hidden Camera Detector

ردیاب دوربین های مخفی را همیشه درجیب خود داشته باشید

بیایید رو راست باشیم شما هم اخیرا از بحث های...

yalada-1