زمان بندی اس ام اس با دو برنامه دم دستی

برنامه زمان بندی اس ام اس

چندین بار برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید یک پیام  را در ساعاتی از روز به کسی ارسال کنید ولی فراموش کردید. باید به شما بگوییم راه حل این مشکل اینجا است. این دو برنامه آی او اس به شما اجازه می دهند که پیام خود را تایپ کنید و آن را در هر ساعاتی از روز زمان بندی کنید و سپس هر وقت که خواستید به فرد مورد نظر ارسال نمایید. یکی از برنامه ها حتی پیام های شبکه اجتماعی  مانند توییتر را زمان بندی می کند.

  • برنامه زمان بندی اس ام اس Delayd

این برنامه یک برنامه جدید در فروشگاه اپ استور اپل می باشد که در حال حاضر با تعیین زمان بندی استاندارد برای چگونه ارسال کردن اس ام اس و پست های شبکه های اجتماعی ایفای نقش می کند. کاری که شما بایستی انجام دهید این است که ابتدا برنامه را دانلود نمایید و شماره تلفن همراه خود را وارد و منتظر بمانید تا کد 4 رقمی از طریق اس ام اس به تلفن همراه شما ارسال گردد. در صورتی که می خواهید پست های شبکه اجتماعی خود را زمان بندی نمایید بایستی حساب ایمیل،فیسبوک و توییتر خود را نیز وارد کنید.

برای زمان بندی کردن اسم ام اس، ایمیل و یا پست های شبکه های اجتماعی بر روی آیکون مورد نظر هرکدام را ضربه می زنید. در ادامه فرد مورد نظر از لیست مخاطبان خود را انتخاب و یا به صورت دستی شماره تلفن آن را وارد می نمایید. سپس در نهایت زمان مورد نظر را تعیین می کنید. شما حتی می توانید به طور خودکار اس ام اس خود را به صورته روزانه، هقتگی، ماهانه و یا سالانه تکرار نمایید. تنها نکته ضعف این برنامه این است که با شماره خود برنامه به افراد اس ام اس می فرستد. در واقع شماره تلفن همراه شما برای فرد منتخب شده نمایش داده نمی شود.

لازم است بدانید اعتبار اولیه این برنامه 50 کردیت (credits) می باشد که برای تست اولیه برنامه کافی است. پست های فیسبوک و توییتر رایگان است ولی اس ام اس تنها موردی است که بابت آن هزینه پرداخت می کنید. اگر 50 کردیت اولیه شما به پایان رسید، برای فرستادن سایر اس ام اس های زمان بندی شده بایستی از پک های اس ام اس 50 تایی 0.99 دلار و برای پک های اس ام اس 500 تایی 3.99 دلار خریداری نمایید.

iphone-delay-messages-schedule-delayd-text-timer-1-copy

iphone-delay-messages-schedule-delayd-text-timer-2-copy لینک دانلود

  • برنامه Text Timer

برنامه  Text Timer نسبت به برنامه Delayd بهتر و کاربردی تر است. این برنامه درسته که از زمان بندی کردن پست های شبکه های اجتماعی پشتیبانی نمی کند ولی در عوض به طور کامل از اس ام اس پشتیبانی می کند. تنها کاری که بایستی در این برنامه انجام دهید این است که بر روی گزینه Compose ضربه بزنید و در ادامه تاریخ و زمان اس ام اس خود را تعیین کنید. سپس فرد مورد نظر را که می خواهید برای او اس ام اس را ارسال نمایید، انتخاب کنید. در نهایت متن خود را بنویسید و گزینه ارسال را بزنید.

این برنامه که بسیار راحت و ساده می باشد و مهم تراز آن بهتر از برنامه های دیگر جواب می دهد. علاوه بر این رایگان می باشد و برخلاف برنامه Delayd نیازی نیست که برای استفاده از آن پول بپردازید. اگر شما به دنبال چیزی هستید که اس ام اس های شما را بدون زنگ و سوت و یا پرداختن پول زمان بندی کند، بهترین گزینه شما برنامه Text Timer مبی باشد.

iphone-delay-messages-schedule-delayd-text-timer-3-copy

 

iphone-delay-messages-schedule-delayd-text-timer-4-copy

لینک دانلود

 

پست های مرتبط:

مموری کارت

چگونه مموری کارت مناسب با گوشی اندرویدی خود انتخاب کنیم؟

کارت های حافظه جانبی و یا همان مموری کارت های...

رمزگذاری بر روی برنامه نوت در iOS 9.3

چگونه بر روی برنامه نوت در iOS 9.3 رمز بگذاریم؟

همان طور که می دانید شرکت اپل آخرین نسخه از...

4 برنامه کاربردی اندروید

4 برنامه کاربردی برای سیستم عامل اندروید

برنامه های کاربردی را در همه جا می توان پیدا...

yalada-1