رنگ سال 2016 محصولات جدید اپل چیست

رنگ سال محصولات جدید اپل چیست

از شایعات تا واقعیت محصولات جدید اپل در سال 2016

همانطور که می دانید، در ماه گذشته اطلاعاتی را درباره یکی از محصولات جدید اپل به نام آیفون 5SE عرضه کردیم و در آن به این نکته اشاره شده بود که رنگ بندی های این محصول در همان رنگ بندی آیفون 6 اس؛ نقره ای، خاکستری فضایی، گلد و رز گلد خواهد بود. بنابر گفته های منابع خبری این موضوع کماکان پابر جاست. گزارشات با ادعاهایی مواجه شده اند که این دستگاه در رنگ صورتی روشن و تیره نیز عرضه خواهد شد. در حالی که منابع خبری این طور اعلام کرده اند که ظاهر آیفون 5SE به آیفون 6 شباهت خواهد داشت.

شرکت اپل بیان کرده است که قصد دارد چارچوب رنگ بندی برای دستگاه های آی او اس خود را حفظ کند. در واقع استفاده از رنگ رز گلد برای آی پد ایر 3 این روزها در محوطه کمپ های اپل بیشتر به چشم خواهد خورد. بنابر گفته های منابع خبری،  همچنین اپل قصد دارد از رنگ گلد در محصولات بعدی خود از جمله مک بوک 12 اینچی و آی پد مینی استفاده کند. اما از این محصولات جدید مذکور اپل بعید است که در ماه آینده انتشار گردند.

ویژگی های شایعه شده محصولات جدید اپل در سال 2016

همانطور که قبلا به عرضتان رساندیم اپل از محصول جدید آیفون خود در کنار سایر محصولات جدید از جمله آی پد ایر و نسل های جدید اپل واچ ها، در 15 ام ماه مارس (25 بهمن سال 94) رونمایی خواهد کرد. آیفون 5SE نسخه بروزرسانی شده آیفون 5اس با پردازنده سریعتر A9 و M9 ، دوربین آیفون 6اس  و حافظه بیشتر می باشد.

آی پد ایر 3 که بزودی عرضه خواهد شد، به لحاظ اندازه شبیه به آی پد ایر 2 می باشد با این تفاوت که از لمس سه بعدی پشتیبانی نمی کند. بنابر گفته های منابع خبری این محصول شامل یک کانکتور می باشد که در خط تولید جدید لوازم جانبی بهینه شده آی پد ایر تولید خواهد شد. طراحی شماتیک لو رفته این محصول نشان می دهد که می تواند دارای فلش LED در دوربین جلو باشد تا از امکانات عکاسی بهتری برخوردار شود.

منبع: 9to5mac

پست های مرتبط:

ریست کردن پسورد گمشده در آیفون

چگونه پسورد گمشده آیفون را ریست کنیم؟ بخش اول

همان طور که می دانید با بروزرسانی به iOS9، پسورد...

ipad

کاهش فروش آی پد

در این خبر مروری بر آمارفروش آی پد داریم. این...

به روزرسانی اپلیکیشن گوگل برای iOs

به روز رسانی اپلیکیشن گوگل در آیفون و آی پد چه تغییراتی داشته است؟

به روزرسانی اپلیکیشن گوگل برای iOs از لمس سه بعدی...

yalada-1