دوربین گلکسی اس 7

samsunggalaxys7

اخیراً اخباری مبنی بر کیفیت دوربین گلکسی اس 7 منتشرشده است. شایعاتی در این خصوص وجود دارد که سامسونگ با شرکت سونی برای در دست گرفتن ماژول دوربین استفاده‌شده در مدل سونی اکسپریا z5 وارد گفتگو شده است. خبر دیگر حاکی از این است که گلکسی اس 7 از دوربین پشت باکیفیت 12 مگا پیکسل مجهز به حسگر 1/2 اینچی استفاده می کند. این سایز پیکسل بزرگ‌تر در مقایسه با سایر مدل ها، گلکسی اس 7  را قادر به یک پیشرفت بزرگ در زمینه تجارت در کنار رقبایش خواهد کرد. خبرهای دیگر حاکی از این است که گلکسی اس 7 از دوربین پشت باکیفیت 20 مگا پیکسل استفاده خواهد کرد که قادر به‌عکس گرفتن با فرمت RAW یعنی پشتیبانی از عکس خام می‌باشد.

آیا این شایعات درمورد کیفیت دوربین گلکسی اس 7 صحت دارد؟

این اطلاعات در مورد دوربین گلکسی اس 7 فعلاً توسط منابع مختلف خبری و موثق حمایت نشده است. اما مطابق برخی ادعاها همان‌طوری که در فوق نیز اشاره‌شده است دوربین گلکسی اس 7 دارای کیفیت  دوربین پشت 20 مگا پیکسلی و پشتیبانی از فرمت RAW (پشتیبانی از عکس خام)خواهد بود. هم‌چنین احتمال اینکه از فناوری “پرومد” نیز پشتیبانی کند وجود دارد.  تکنولوژی پرومد درواقع انجام یک سری تنظیمات پیشرفته را قبل از عکس گرفتن و هم‌چنین امکان فیلم‌برداری با عملیات پیشرفته‌تر را فراهم خواهد کرد.

 

دوربین گلکسی اس 7
دوربین گلکسی اس 6

در کنارشایعات و اخبارهای متعدد در مورد بهبودهای نرم‌افزاری این مدل از سامسونگ، تمامی این شایعات در مورد کیفیت 20 مگا پیکسلی دوربین گلکسی اس 7 اتفاق‌نظر دارند. شایان‌ذکر است که هیچ‌گونه تائید و تکذیبی از سمت خود شرکت سامسونگ در مورد این شایعات انجام‌نشده است و چنان به نظر می‌رسد که تا ماه فوریه 2016 که زمان قابل پیش‌بینی برای عرضه­ ی این محصول است حقایق و واقعیات در مورد کیفیت دوربین گلکسی اس 7را افشا نخواهد کرد! تایید شایعات مربوط به کیفیت 20 مگاپیکسلی دوربین گلکسی اس 7 خبری است که طرفداران سامسونگ بی صبرانه منتظرش هستند.

 

منبع : Sammobile

 

 

پست های مرتبط:

مراحل بلاک کردن شماره های مزاحم

بلاک کردن شماره های مزاحم با روش های متفاوت گوشی های اندرویدی

چه چیزی باعث می شود که یک شماره را بلاک کنیم؟ به...

گلکسی اس 7 اج

تصاویر طراحی گلکسی اس 7 اج را مشاهده کنید

مشاهده آخرین طراحی های گلکسی اس 7 اج(Galaxy S7 Edge)...

5

تبلت گلکسی ویو سامسونگ برای رقابت با سایر برندها روانه بازار خواهد شد

بالاخره سامسونگ هم در کنار رقبای خود پس از چندین...

yalada-1