چگونه تنظیمات VPN را از آیفون خود حذف کنیم؟

حذف کردن تنظیمات VPN

درحالی که سرویس های VPN راهکارهای راحتی را برای تنظیم کردن پروفایل بر روی آیفون ارائه می کنند، از طرف دیگر برنامه هایی مانند TunnelBear راهکارهایی برای حذف کردن آن ها از آیفون را فراهم می نمایند. برای حذف کردن VPN از آیفون روش های زیر را پیشنهاد می نماییم:

برای حذف کردن تنظیمات VPN دو راهکاره ارائه شده است و انجام دادن هرکدام از این راهکارها بسیار راحت می باشد.

برنامه هایی مانند TunnelBear این تنظیمات را برای شما انجام می دهند و تنها کاری که شما بایستی انجام دهید این است که برنامه را از گوشی خود حذف نمایید. این امر باعث خواهد شد که پروفایل ساخته شده شما نیز حذف گردد.

حذف کردن تنظیمات وی پی ان

اگر شما به صورت دستی تنظیمات وی پی ان خود را وارد کردید، برای حذف کردن آن بایستی روند گفته شده را Settings > General > VPN انجام دهید. در ادامه شما لیستی از پروفایل های وی پی ان ها را که تنظیم نموده اید، مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن بر روی آیکون  “i” که در قسمت راست هر گزینه ای قرار گرفته است، می توانید آن ها را حذف نمایید. شما کلید حذف (Delet) را در قسمت پایین جزئیات پیدا خواهید کرد.(جزئیات در تصویر بالا نشادن داده شده است)

در پایان از شما خواسته می شود که حذف کردن پروفایل خود را تایید نمایید و در این صورت است که تنظیمان وی پی ان از آیفون شما حذف خواهد شد.

پست های مرتبط:

نحوه حفاظت از اطلاعات شخصی در دستگاه های هوشمند

چگونه از اطلاعات شخصی خود در اندروید و iOS محافظت کنیم؟

اختلاف اپل با FBI  تحولات جدید را در اهمیت رمزگذاری به...

پنهان کردن آیکون برنامه در iOS 9.2

چگونه آیکون برنامه های از پیش نصب شده را در iOS 9.2 پنهان کنیم؟

پنهان کردن آیکون برنامه : شرکت اپل اعلام کرده است...

نسخه کیبورد ایموجی را در مرورگر کروم ویندوز تجربه کنید

نسخه کیبورد ایموجی  چیست؟ نسخه کیبورد ایموجی یا همان شکلک های...

yalada-1