تلفن همراه به عنوان موس،صفحه کلید،دسته ی بازی و ….

WiFi Mouse

سیستم عامل اندروید ساخته شده توسط گوگل، روز به روز در حال پیشرفت بوده و هست و یکی از دلایل اصلی این امر، متن باز بودن اندروید است. در این وادی شرکت اپل نیز باز نمانده و روز به روز سعی در کامل کردن خود می کند. شاید شما نیز جزو افرادی باشید که یک گوشی ساده ی اندرویدی و یا یک اپل قدیمی در منزل دارید که دیگر هیچ کس از آن استفاده نمی کند. در صورتیکه تمایل دارید از این گوشی به عنوان موس، صفحه کلید و یا دسته ی بازی برای کامپیوتر خود بهره ببرید، ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

برنامه ی WiFi Mouse

برای اینکه بتوانید از تلفن همراه اندرویدی خود به عنوان یک موس، صفحه کلید(کیبورد) و یا حتی دسته ی بازی کمک بگیرید باید برنامه WiFi Mouse (لینک دانلود از پلی استور و یا لینک دانلود از اپ استور) را بروی تلفن همراه خود نصب کنید. البته فراموش نکنید که پس از نصب بر روی تلفن همراه می بایستی نسخه سرور این برنامه را بروی کامپیوتر نیز نصب کرد (لینک دانلود نسخه ی ویندوزدانلود نسخه ی مک) و پس از نصب نسخه ی سرور بر روی کامپیوتر، با اجرای برنامه در تلفن همراه، WiFi Mouse به صورت خودکار آی پی کامپیوتر را شناسایی کرده و با ضربه بروی آیکون کنار آی پی ، WiFi Mouse به کامیپیوتر متصل می شود.

چنانچه در تصاویر مشخص است شما می توانید از این برنامه به عنوان موس کیبورد و یا دسته ی بازی استفاده کنید. از سایر ویژگی های این برنامه می توان به کنترل فعالیت های اینترنتی، پخش موسیقی، کم و زیاد کردن صدا نیز اشاره کرد.

شایان ذکر است که این برنامه بر روی سیستم عامل های گوناگونی همچون ویندوز، مک، اوبونتو (32 بیت و 64 بیت) و فدورا (32 بیت و 64 بیت) قابل نصب است.

 

پست های مرتبط:

برنامه کاربردی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش اول

شما هم اغلب اوقات بیشتر از کارهای خود به تلفن هوشمند...

ترک اعتیاد به تلفن همراه

اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش دوم

همان طور که در بخش اول به برنامه هایی برای...

روش ساختن بلندگو خانگی

چگونه بلندگو خانگی بسازیم؟

ساختن بلندگو خانگی برای تلفن همراه لازم است بدانید این...

yalada-1