تاریخ یکم ژانویه 1970 چه سرنوشتی را برای آیفون رقم می زند؟

تاریخ یکم ژانویه 1970

تاریخ یکم ژانویه 1970 چه حرف هایی برای گفتن دارد؟

دنیای تکنولوژی از همه کارهای این ابر قدرت دنیا شرکت اپل استقبال می کند به طوری که از ماجرا های ویژگی های پنهان اپل گرفته تا ترفند های ماشین های متفاوت تسلا. هر کاری که می خواهید انجام دهید ولی تاریخ آیفون خود را به سال ۱۹۷۰ تنظیم نکنید. اگر این اشتباه را انجام دهید، بایستی منتظر تاوان بسیار جبران ناپذیر باشید. در صورتی که شما تاریخ آیفون خود را به یک ژانویه ۱۹۷۰ تغییر دهید، باعث می گردد تلفن شما از کار افتاده و به یک وسیله ی غیر قابل استفاده تبدیل گردد.

چه سرنوشتی در انتظار آیفون شما است؟

براساس گفته منابع رسمی خبری درصورت این که تاریخ آیفون خود را(مدل های 5 اس به بالا) به یکم ژانویه ۱۹۷۰ تغییر دهید، تنها با صفحه نمایشی حاوی لوگو اپل مواجه خواهید شد.
دقیقا  چه اتفاق می افتد اگر شما تاریخه آیفون خود را به سال 1970 تنظیم کنید؟در پاسخ به این سوال، باعث می شود که دستگاه شما از کار افتاده و هیچ راه حلی برای حل مشکل آن وجود ندارد. جالب است بدانید حتی نخبگان اپل نیز نمی توانند این مشکل را حل کنند و در نهایت شما بایستی به فکر تعویض کردن گوشی خود باشید.

به چه دلیلی آیفون از کار می افتد؟

بر اساس گفته منبع خبری Ars Technica دلیل این اتفاق این است که با بازگشت به این تاریخ باعث می شود که باتری آیفون شما از کار افتاده و گوشی به صورت خودکار آن تاریخ را ریست کند. یکی از کاربران یوتیوب به نام Zach Straley این امر را در آیفون خود اجرا نموده و گوشی خود را به زمان عقب فرستاده است و نتیجه این آزمایش چیژی جز از کار افتادن آیفون او نیست. خوشبختانه این موضوع چیزی نیست که به صورت تصادفی آن را انجام بدهید زیرا شما باید به صورت دستی گوشی خود را به پنج دهه قبل بازگردانید. ولی توجه کنید که حتی از روی کنجکاوی این کار را انجام ندهید.

منبع: gizmodo

پست های مرتبط:

چگونه در آی کلود خود فضای آزاد ایجاد کنیم؟

چگونه در آی کلود خود فضای آزاد ایجاد کنیم؟

آی کلود یکی از قابلیت های اپل می باشد که...

آخرین نسخه به روزرسانی تلگرام را دانلود کنید

اضافه شدن قابلیت پیش نویس (Draft)، تصویر در تصویر(Picture-in Picture)و...

بهترین برنامه های رایگان آیفون

بهترین برنامه های رایگان آیفون در سال 2016

در حال حاضر هزاران اپلیکیشن برای آیفون 6 اس شما...

yalada-1