به روزرسانی برنامه گوگل مپس با قابلیت شخصی سازی آیکون ها

به روزرسانی برنامه گوگل مپس

ویژگی آخرین به روزرسانی برنامه گوگل مپس

این به روزرسانی یکی از به روزرسانی هایی است که مدت زمان بسیار طولانی منتظر آن بودیم که در نهایت گوگل مپس آن را منتشر نمود. اکنون شما می توانید مکان مورد نظر خود را با آیکون مرتبط با خود آن تگ کنید. قبلا همه مکان های مورد دلخواه شما با علامت ستاره مشخص می شد برای مثال مکان منزل خود را و یا محل کار را نیز با علامت ستاره نمایش می داد. اکنون نقشه خود را آن طور که دوست دارید و متعلق به خود می دانید طراحی کنید. این بروزرسانی فعلا برای کاربران اندرویدی ارائه شده است.

pasted-image-0-7

گوگل با ارائه دادن آیکون های رنگی به شما حق انتخاب های بسیار متنوعی را می دهد. به طوری که شما می توانید تگ منزل خود را با یک قلعه و یا کابین و حتی به صورت کشتی نمایش دهید. این طور که به نظر می رسد این آیکون های جذابیت خاصی به برنامه گوگل مپس می بخشند.

یکی از اهداف این به روزرسانی، واقعی جلوه دادن بیشتر مکان مورد در نظر در یک نگاه می باشد. به طوری که اگر شما یک آیکون برای نمایش مکان منزل و یا محل کار خود انتخاب می کنید، باعث می شود که آن را سریع تر پیدا کنید و با امنیت بالا در مسیر خود سفر کنید. استفاده از این آیکون ها به شما بستگی دارد. در هر صورت بهتر است بدانید که تجربه رنگی و شخصی را با این به روزرسانی برنامه گوگل مپس در پیش رو خواهید داشت.

اگر بخواهید بیشتر با مزیت این قابلیت آشنا شوید، با کلیک کردن بر روی لینک زیر می توانید آخرین نسخه این برنامه از فروشگاه پلی استور گوگل دانلود کنید. در این میان شما می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود برای اندروید

پست های مرتبط:

سرویس دستیار صوتی گوگل

سرویس دستیار صوتی گوگل به زودی از قابلیت آفلاین بهره می برد

از شایعات تا واقعیت سرویس دستیار صوتی گوگل بنابر گزارشات، گوگل...

ترک اعتیاد به تلفن همراه

اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش دوم

همان طور که در بخش اول به برنامه هایی برای...

معرفی 5 برنامه موسیقی رایگان

معرفی 5 برنامه پخش موسیقی رایگان

با سرویس های موسیقی YouTube Music، Jay-Z’s Tidal، Apple Music و ...

yalada-1