برنامه ی محبوب شزم Shazam به روز شد.

shazam

شزم دوست داشتنی …

برنامه ی بسیار محبوب شناسایی موسیقی شزم Shazam که پیش از این نیز در این پست به توصیف آن پرداخته بودیم به نسخه 9.3 به روز شد و در این به روز رسانی تعداد بسیاری بهینه سازیها انجام شده است. بد نیست بدانیم این برنامه فعالیت خود را از سال 1999 به صورت محدود توسط چهار موسس خود در امریکا آغاز کرد که با پیشرفت چشمگیر خود توانستند در سال 2014 تعداد دفاتر اصلی خود را به 7 عدد برسانند. ناگفته نماند دفتر اصلی این شرکت در حال حاضر در شهر لندن کشور انگلستان قرار دارد. همچنین شزم در حال حاضر بروی سیستم عامل های اندروید، iOS، BlackBerry OS و همچنین دستگاه های مبتنی بر ویندوز به مشترکان خود با تعرفه های رایگان و کم هزینه ارائه خدمت می کند.

شزم در اپل واچ

سازگاری بیش از پیش با اپل واچ

بیشترین مزیت این به روز رسانی برای کاربران اپل واچ است. در حال حاضر این برنامه به صورت کامل برای سیستم عامل WatchOS نسخه 2 بهینه شده است. به این معنی که برنامه شزم با سرعتی بسیار بیش از پیش به شناسایی موسیقی های در حال پخش می پردازد. حداقل مادامی که ما به شخصه این برنامه را بر روی اپل واچ خود تست کردیم، بسیار تندتر کار می کرد.

باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که شزم توانست در سال میلادی گذشته، جزو ده برنامه برتر برای اپل واچ قرار گیرد.

Shazam+spotify
شزم + اسپاتیفای

کارایی بیشتر با اسپاتیفای

چنانچه شما یکی از کاربران اسپاتیفای هستید باید به شما نیز بگوییم، شزم در این به روز رسانی سازگاری خود با سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای را دوچندان کرده و در این میان باگها و نواقص بسیاری را رفع کرده است.

به کمک این سازگاری های جدید شما می توانید هر موسیقی ای را که با شزم شناسایی می کنید در لیست آهنگ های مورد علاقه ی خود در اسپاتیفای قرار دهید و براحتی از درون برنامه شزم آنها را گوش دهید. همچنین کلیه ی این موسیقی های ذخیره شده را می توان در بخش “لیست تراک های ذخیره شده ی شزم من”  در برنامه اسپاتیفای مرور کرد.

در حال حاضر دو نسخه از این برنامه در اپ استور اپل قرار دارد. یکی با نام Shazam که نسخه ی رایگان اما بر پایه تبلیغات این برنامه محبوب است و دیگری Shazam Encore که به ارزش هفت دلار بوده و عاری از هرگونه تبلیغات است.

چنانچه شما تابحال از این برنامه استفاده کرده اید، نظر خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید. ممنونیم

منبع: AppAdvice

پست های مرتبط:

مقایسه shazam و soundHound

مقایسه shazam و soundHound

مهم‌ترین موضوع در مقایسه shazam و soundHound در مقایسه shazam و...

نسل دوم اپل واچ

تولید آزمایشی نسل دوم اپل واچ در دست اقدام است

براساس گزارشات خبری تایوان، شرکت اپل تصمیم دارد بر تولید...

Shazam

Shazam

چرا Shazam  ؟ آهنگی می ­شنوید و از آن لذت...

yalada-1