برنامه کاربردی Product Camera

productcamera

توسعه‌دهندگان برنامه‌ی کاربردی Camera51 در سیستم‌عامل اندروید، یک برنامه کاربردی جدید بانام برنامه کاربردی Product Camera برای کمک به عکاسی بهتر به طرفدارانش ارائه می­کند. این استارت آپ Product Camera به شما امکان عکاسی بهتر می‌دهد به‌طوری‌که قادر خواهید بود که به‌صورت خودکار پشت زمینه ­ی اشیا را در عکس حذف می‌کند.

آمار نشان می­دهد که بیش از 90 درصد “فروشندگان الکترونیکی”  (e-sales)  بر اساس پلتفرم‌های تصویری فعالیت می­کنند و خریداران از سایت‌ها با ظاهرهایی که برایشان جذاب نیست کمتر خرید می­کنند.  بر اساس Camera51 : ” برای فروشندگان آنلاین دو گزینه برای استفاده از عکس وجود دارد : در انتخاب اول خودشان عکس‌های موردنیاز خود را می­گیرند که در این حالت معمولاً عکس‌ها از کیفیت بالای حرفه‌ای استودیویی برخوردار نیستند و ممکن است به فروش آسیب برسانند، در انتخاب دوم فروشندگان از ابزارها و سرویس‌های عکاسی حرفه‌ای  استفاده می‌کنند که بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده خواهد بود.

 

برنامه کاربردی Product Camera
برنامه کاربردی Product Camera

چرا برنامه کاربردی Product Camera

هدف برنامه کاربردی Product Camera ارائه سرویس‌های عکاسی حرفه‌ای  ارزان و آسان می­باشد. استارت آپ  برنامه کاربردی Product Camera تنظیمات پشت زمینه‌ای بسیار زیبا و جذاب و تنظیمات پیشرفته­ ی نورپردازی و  عملیات و تنظیمات پیشرفته مربوط به بعد از عکس گرفتن  را ارائه می­کند. برای استفاده از برنامه کاربردی Product Camera فقط کافی است به‌راحتی قسمت موردنظر خود در عکس را در  یک پشت زمینه­ ی خام  بارنگ موردنظر خود قرار دهید. پس از انجام این کار، برنامه کاربردی Product Camera به‌راحتی قسمت تعیین‌شده توسط شما در عکس را  به حالتی ایزوله درآورده و در پشت زمینه­ ی سفید قرار دهد و قادر خواهد بود با یک سری ویرایش‌ها، عکس را به حالت دلخواه درآورد.

 

برخی فروشندگان آنلاین به اقتضای کارشان به برنامه کاربردی Product Camera نیاز خواهند داشت  و به کمک آن می‌توانند با سرعت و کیفیت بالا اسکرین شات های زیبا تهیه کنند.

 

در انتهای کار اگر عکس نهایی دارای ایراداتی باشد می‌توانید با انتخاب قسمت‌هایی از عکس که ایزوله شده و قسمت‌هایی از پشت زمینه­ ی موردنظر آن را ویرایش کنید.

 

 

منبع :  petapixel

پست های مرتبط:

اپلیکیشن AppLock برنامه های شما را با اثر انگشت قفل می کند

برنامه های خود را با اثر انگشت قفل کنید.

امروزه حسگر اثر انگشت در دستگاه  های هوشمند به عنوان...

بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

سورپرایز… اندکی پیش بود که شرکت ژاپنی سونی با پخش...

سیستم عامل جدید گوگل

سیستم عامل جدید گوگل ترکیبی از کروم و اندروید

سیستم عامل جدید گوگل ترکیبی از اندروید و کروم بنابه...

yalada-1