بالاخره انتظار برای اندروید 6.0 مارشمالو به پایان رسید

بالاخره انتظار برای اندروید 6.0 مارشمالو به پایان رسید

تاریخ انتشار سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو

سامسونگ اعلام کرده است که آخرین نسخه از اندروید را برای دستگاه های هوشمند خود ارائه خواهد کرد. این شرکت بیان نموده است که بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو برای دستگاه های گلکسی اس 6 و اس 6 اج در تاریخ 15 فوریه(26 بهمن) آغاز شده است که به دنبال آن، این روند برای سایر دستگاه ها ادامه پیدا خواهد کرد. این نسخه جدید بروزرسانی از یک هفته جلوتر از رویداد Samsung’s Unpacked شروع می شود که در این رویداد سامسونگ از پرچمداران جدید و همچنین سایر محصولات خود پرده برداری خواهد کرد.

زمان دریافت این بروزرسانی برای سایر دستگاه ها

بنابراین اگر شما صاحب گلکسی اس 6 و اس 6 اج هستید، این بروزرسانی بزودی برای شما فراهم می گردد. همچنین این طور که انتظار می رود ارائه این بروزرسانی برای سایر دستگاه های اندرویدی بزودی انجام خواهد گرفت. لازم است بدانید که از هیچ گونه زمان بندی دقیق برای ارائه این بروزرسانی سیستم عامل برای مدل های مختلف گلکسی، صحبتی نشده است. برای مدل های ارتقا یافته، شرکت تصمیم دارد که با توجه به شرایط اپراتور ها و صاحبان فروشگاه ها، به صورت جداگانه جزئیاتی را از بروزرسانی سیستم عامل، ارائه کند.

اندورید 6.0 مارشمالو چه ویژگی هایی را به گلکسی اس 6 و اس 6 اج اضافه می کند؟

بر اساس گفته های شرکت سامسونگ با این بروزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو، این شرکت تدبیراتی را جهت توسعه و بهبود لبه های خم و ویژگی های جدید لبه های خم صفحه نمایش گوشی، در نظر گرفته است که در نوع خود به عنوان ناب ترین رابط کاربری شناخته می شود. این امر برای زیبایی ، سرعت و راحت تر کردن لبه های خم صفحه نمایش نسبت به قبل قدم بر می دارد.

سامسونگ در اوایل سال گذشته گلکسی اس 6 و اس 6 اج را رونمایی کرد. با این طراحی جدید سامسونگ قدمی بزرگی در صنعت طراحی گوشی برداشت.حالا نوبت به پرداختن به ویژگی های این سیتم عامل می رسد. به طوری که سیستم عامل اندروید 6.0 مارشمالو گوگل ویژگی های جدیدی مانند نسخه جدید Google Now on Tap و یک دستیار قابل پیش بینی را برای کاربران خود عرضه می کند.

منبع: tech.firstpost

 

پست های مرتبط:

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC – بخش دوم

در بخش اول این موضوع به 5 تلفن هوشمند در...

DSC02185

چگونه چراغ چشمک زن اعلانات در اندروید مارشمالو را فعال کنیم؟

چراغ چشمک زن اعلانات چه کاربردی دارد؟ دستگاه های هوشمند...

گلکسی Tab Pro S

گلکسی Tab Pro S ، اولین تبلت ویندوزی سامسونگ معرفی شد

گلکسی Tab Pro S همان تبلت ویندوزی است که شایعات...

yalada-1