باز هم رکوردی دیگر برای گوگل

گوگل

باز هم گوگل

مدیر عامل شرکت گوگل، آقای ساندار پیچای اعلام کرده است که شرکت آلفابت اکنون ارزشمندترین شرکت موجود در دنیاست. سایت رسمی The Verge بیان کرده است که این هفتمین سرویس میلیاردی گوگل است که شامل جست وجو، کروم، گوگل پلی، سیستم عامل اندروید، گوگل مپ و یوتیوب می باشد.

در ماه می سال گذشته ، شرکت گوگل 900 میلیون کاربر را به سمت Gmail جدید خود تحت عنوان inbox سوق داد. جی میل از سال 2012 تعداد کاربران خود را دوبرابر کرده است که این تعداد معادل با 450 میلیون کاربر می باشد.

عجیب است…

بر اساس گزارشات اخیر چیزی که بسیار عجیب می باشد این است که گوگل کاربران Gmail خود را به سمت یک سرویس آزمایشی inbox سوق می دهد. جالب است بدانید که بسیاری از کاربران ، پیامی را دریافت نموده اند که حاوی پیام زیر است:” متشکریم از این که inbox را تجربه می کنید! برای راحتی شما، ما Gmail را بروزرسانی کردیم تا به صورت مستقیم شما را وارد این برنامه کند ” ناگفته نماند این پیام دارای دو انتخاب است: “غیرفعال کنید” و یا “اوکی”

واتس اپ

بنابه گزارش مدیر عامل شرکت فیس بوک، اخیرا سرویس پیام رسانی فیس بوک، به نام واتس اپ نیز توانسته است به عدد یک میلیارد کاربر دست یابدباید به این موضوع نیز اشاره کنیم که روزانه 42 میلیارد پیام رد و بدل می شود. برنامه ی واتس اپ توسط مهاجرهای اوکراینی که در حال سفر به امریکا بودند ساخته شد و در سال  2014 به ارزش 19 میلیارد دلار توسط غول شبکه های اجتمعای به عبارتی همان فیس بوک، خریداری شد.

 

 

 

 

 

 

 

منبع: Tech 2

پست های مرتبط:

نرم افزار گوگل مپ آفلاین

گوگل مپ آفلاین در اختیار کاربران اندروید قرار گرفت

  در انتظار گوگل مپ آفلاین با توجه به اجلاس قبلی گوگل...

تازه های شرکت مایکروسافت

شرکت مایکروسافت در حال آزمایش برنامه ای برای قفل کردن کامپیوتر از طریق بلوتوث است

شرکت مایکروسافت همیشه پیشتاز برنامه های ناب برای سیستم عامل...

منابع ناشناس بلک‌بری پریو

منابع ناشناس بلک‌بری پریو برای نصب برنامه های اندروید

امنیت کاربران مهمترین دغدغه گوگل با نظر به اینکه تمام...

yalada-1