چگونه باتری ال جی جی 5 را تعویض نماییم؟

ال جی جی 5

به لطف طراحی مدولار ال جی جی 5 فقط در عرض چند ثانیه، شما می توانید باتری ال جی جی 5 را جا به جا کنید. طراحی این محصول جدید ال جی به گونه ای است که قسمت پایینی گوشی به صورت کشو مانند عمل می کند و باتری را در خود جای می دهد. در صورتی که باتری را خارج کنید، بعدا می توانید با یک باتری شارژ شده آن را تعویض نمایید و یا سایر لوازم های جانبی طراحی شده را با این گوشی درگیر کنید. یک نمونه دوربین مدولار بری کنترل بهتر دوربین عکاسی و یک اسپیکر برای بهبود ویژگی های صدا از جمله لوازم های جانبی طراحی شده برای این محصول است.

روند تعویض باتری ال جی جی 5

برای بیرون آوردن باتری، دست خود را بر روی دکمه فیزیکی در گوشه چپ قسمت پایین تلفن همراه فشار داده و نگه دارید و در ادامه قسمت پایین تلفن همراه به سمت پایین بکشید.

شاید برای اولین بار از این گوشی استفاده کنید درآوردن باتری آن سخت باشد اگر با فشار دادن باتری خارج نشد می توانید با فشار بیشتری امتحان نمایید.

بعد از اینکه باتری را جدا کردید، اکنون بایستی شما خود باتری را از بخش پایینی تلفن همراه جدا کنید. همان طور که گفتیم فشار بیشتری را برای جدا کردن آن می خواهد. بهترین و راحت ترین روش برای این امر این است که قسمت پایین تلفن همراه خود را با یک دست نگه داشته درحالی که با دست دیگر قسمت بالایی گوشی را به سمت چپ فشار می دهیم.

image

بعد از این که باتری به طور کامل جدا شد، برای جایگذاری باتری شارژ شده به صورت خیلی راحت روند انجام شده در قسمت بالا را به طور معکوس انجام دهید. فقط به این نکته توجه کنید که فلش های مشخص شده بر روی باتری و قطعه پایینی تلفن همراه را به طور درست دنبال کنید.

پست های مرتبط:

نحوه حفاظت از اطلاعات شخصی در دستگاه های هوشمند

چگونه از اطلاعات شخصی خود در اندروید و iOS محافظت کنیم؟

اختلاف اپل با FBI  تحولات جدید را در اهمیت رمزگذاری به...

جست وجو در مرورگر کروم

جست وجو لمسی از قابلیت های مرورگر کروم در اندروید

آیا شما هم زمانی که از نسخه اندرویدی مرورگر کروم...

ویژگی های صفحه لبه خم اس 7 اج

اس 7 اج و آشنایی با ویژگی های صفحه لبه خم آن

جالب است بدانید که لبه خم سامسونگ گلکسی اس 7...

yalada-1