آیفون 7 با هدفون بی سیم بیتس و قاب قابل شارژ آن

هدفون بی سیم

این روز ها خبرهای بسیاری در ارتباط با آیفون 7 را می شنویم. بنابر گزارش خبری 9to5Mac ، این بار می خواهیم از خبر های مرتبط با هدفون بی سیم  بلوتوثی آیفون 7 و قاب قابل شارژ آن در سال 2016، صحبت کنیم.

این طور که گفته می شود این هدفون بدون داشتن هیچ گونه ارتباط با گوشی های چپ و راست، وایرلس می باشد. در واقع شباهت بسیار زیاد به هدفون های Motorola Hint و Bragi Dash دارد .

این هدفون بی سیم آیفون 7 از قابلیت حذف صداهای مزاحم با استفاده از میکروفون دوم را دارد. به طوری که می توان تماس راحتی را با این هدفون برقرار کرد و همچنین از قابلیت ارتباط با دستیار صوتی اپل Siri برخوردار می باشد.

بنابر گزارشات سایت 9to5Mac، این نمونه از هدفون ها جایگزین مناسبی برای ایر پادها می باشد که به طور جداگانه از آیفون 7 به فروش خواهند رسید. منابع غیر رسمی اینطور بیان می کنند که آیفون 7 جک 3.5 میلی متری هدفون را نخواهد داشت و ایر پاد های جدید به وسیله پورت کابلی به آن وصل خواهند شد.

برخی گزارشات مرتبط با ویژگی های هدفون بی سیم  آیفون 7

این نمونه از هدفون های بی سیم، هیچ گونه پورت جهت شارژ شدن ندارند علاوه بر این آن ها از طریق یک قاب قابل شارژ، شارژ می شوند.

شرکت اپل امیدوار به عرضه هدفون وایرلس آیفون 7  در پاییز امسال می باشد این امر در حالی شکل می گیرد که سخت افزار مربوط به این هدفون هنوز در حال توسعه است. اما ممکن است که به دلیل نگرانی های مرتبط با مدت زمان نگه داری شارژ باتری اپل را با یک سری از تعویقات مواجه کند. مستلزمات طراحی این هدفون مبتنی بر تراشه دوقلو وایرلس و باتری های جداگانه است. این طور که انتظار می رود این باتری بدون وصل شدن به قاب قابل شارژ کردن، بایستی 4 ساعت شارژ نگه دارد.

طبق معمول، اپل انتظار دارد که آیفون 7 خود را به عنوان اولین محصول در پاییز امسال معرفی کند. سازنده گوشی های آیفون این طور بیان می کند که طراحی  آیفون 7 هنوز نهایی نشده است و اپل در حال  آزمایش سه نوع طراحی مختلف می باشد. یکی از این طراحی ها مربوط به ظرافت بسیار جدید آیفون می باشد و دومین طراحی مربوط به شباهتآیفون 7 به آیفون 6 اس پلاس است و سومین طراحی این طور که گزارش شده است مرتبط با ضد آب بودن آیفون 7 و شارژرهای وایرلس آن می باشد.

همه این شایعات به پایان رسید بالاخره آیفون 7 و 7 پلاس معرفی شدند.

برای مشاهده هدفون های وایرلس بیتس متناسب با آیفون بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: iclarified

 

 

 

 

 

پست های مرتبط:

ایر دراپ

قابلیت ایر دراپ آیفون به چه دردی می خورد؟

اشتراک گذاری مطالب از آیفون، آی پد و آیپُد توسط...

ios-10-nimblechapps

آیا ویژگی های iOS 10 کاربران خود را راضی نموده است؟

آن‌طور که انتظار می‌رفت اپل با انتشار iOS 10 مشتری‌های...

شایعات آیفون 7

شایعات آیفون 7 چه واقعیتی را بدنبال دارد

از شایعت تا واقعیت آیفون 7 این طور که به...

yalada-1