آیفون اس ای را از کجا و کی بخرم؟

خرید آیفون اس ای

خبر خوش در مورد آیفون اس ای

شما هم به زودی آخرین محصول اپل، آیفون اس ای را در دست خود خواهید گرفت. در اینجا می خواهیم زمان و مکان عرضه این محصول را برای شما مشخص کنیم.

شرکت اپل می داند که برای برخی از کاربران محصول ۴ اینچی اندازه فوق العاده مناسبی را دارد. همچنین این محصول جدید اپل برخی از ویژگی های آیفون 6 اس را به همراه خود دارد(البته نه همه این ویژگی ها) و به عنوان ارزان ترین گوشی در خط تولید اپل می باشد. شما می توانید این محصول را در رنگ بندی نقره ای، گلد، خاکستری فضایی و رز گلد عرضه تهیه نمایید.

چه زمانی می توانم آیفون اس ای را خریداری کنم؟

اغلب پیش سفارشات از روز سه شنبه ۲۴ مارس(5 فروردین 1395) شروع شده است و لازم است بدانید که سی و یکم مارس(10فروردین) این محصول در فروشگاه ها جهت خریداری در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. البته ناگفته نماند تمامی پیش فروش ها تا قبل از پایان مدت زمان تعیین شده پر شده است.

آیفون اس ای در کدام کشورها فروخته خواهد شد؟

این محصول برای اولین بار در استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، نیوزلند، سنگاپور، انگلستان و ایالات متحده آمریکا فروخته خواهد شد و همچنین در اوایل ماه می در بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

انواع مدل های آیفون و قیمت آن

لازم است بدانید که این محصول در دو مدل ۱۶ گیگابایت و ۶۴ گیگابایت عرضه می گردد. مدل ۱۶ گیگابایتی قیمتی برابر با ۳۹۹ دلار و ۶۴ گیگابایتی برابر با ۴۹۹ دلار دارد. این محصول مستقیما از فروشگاه ها اپل و اپراتورهای مختلف به فروش خواهد رسید. جالب است بدانید اپراتورهای کشورهای دیگر برای خود برنامه هایی را جهت فروش این محصول جدید اپل ارائه می کنند. به طوری که شما بدون پیش پرداخت می توانید آیفون اس ای را با پرداخت اقساط ماهانه خریداری کنید.

اپراتورهای مانند AT&T این پیشنهاد را به کاربران ارائه می کنند، به طوری که در این قسمت شما را با شرایط اپراتور AT&T آشنا می کنیم:

اپراتور AT&T شرایط پرداخت ماهانه برای خرید آیفون اس ای را این گونه بیان می کند که شما می توانید با پرداخت ۱۵ دلار جهت فعال سازی اولیه و 13.30 دلار بصورت ماهانه در طول مدت 30 ماه صاحب آیفون اس ای گردید. لازم است بدانید شما می توانید در طرح ۳۰ ماهه بعد از 24ماه و در طرح ۲۴ ماهه بعد از 18ماه و در  طرح ۲۰ ماهه بعد از ۱۲ ماه آیفون خود را به مدل جدیدتر آن ارتقا دهید.

شرکت اپل این طرح پیشنهادی ارتقاء آیفون را در طرح فروش آیفون اس ای اعمال نمی کند ولی در طرح فروش آیفون 6 اس و 6 اس پلاس این ارتقاء را اعمال می کند.

اپراتور Sprint و Verizon،  آیفون اس ای را به مدت دو سال بدون پرداخت هیچ پولی به کاربران خود عرضه می کنند.

اگر منتظر شنیدن زمان رسیدن این محصول به ایران هستید با ما همراه باشید.

پست های مرتبط:

ریست کردن پسورد گمشده در آیفون

چگونه پسورد گمشده آیفون را ریست کنیم؟ بخش اول

همان طور که می دانید با بروزرسانی به iOS9، پسورد...

ipad

کاهش فروش آی پد

در این خبر مروری بر آمارفروش آی پد داریم. این...

چگونه WiFi Assist را غیرفعال کنیم؟

آب خوردن قبض 2000 دلاری با ویژگی WiFi assist آیفون

شاید برای شما هم اتقاق افتاده باشد که حجم اینترنت...

yalada-1